Architekt Pro – zaprojektuj swój sukces! Grupa rozwoju i wsparcia dla profesjonalistów.

Mogę z całą stanowczością stwierdzić, że to jeden z najważniejszych dni w historii Prostego Planu. Historii dość krótkiej, ale intensywnej jak mała czarna w poniedziałek rano. Od pierwszego września 2016 roku, kiedy blog ujrzał światło dzienne, wszystkie drobne zdarzenia, spotkania, rozmowy kierowały mnie właśnie do tego miejsca. Ludzie, których poznałam, miejsca, w których się znalazłam, dziesiątki pytań, setki maili, wątpliwości i obawy- to wszystko kiełkowało w mojej głowie i mieliło się przez wiele miesięcy. Kiedy patrzę wstecz na moje aktywności, wpisy na blogu, podcasty, relacje na żywo na Instagramie, prelekcje, wykłady, felietony i miliony pomysłów, od których buzuje moja głowa- wiem, że oto znalazłam się w miejscu, które na ten czas w moim życiu zostało mi zarezerwowane. Nie wiem czy długo tu zabawię i gdzie mnie rzuci moja niespokojna natura, ale wiem że nastał najlepszy czas, aby wykonać następny krok.

Odkąd Prosty Plan przybrał formę bazy wiedzy i nieskrępowanej dyskusji o tematach tabu w świecie projektantów i architektów, odtąd wiedziałam, że chciałabym aby krok po kroku obalać mity, przełamywać obawy, odczarowywać legendy i upraszczać wszystko co wiąże się z pracą architekta wnętrz. Tak miłe i zaskakujące z jednej strony były dla mnie wszystkie podziękowania i gratulację z powodu tego co robię. Coś co według mnie było normalnym i naturalnym etapem dzielenia się swoją wiedzą ze wszystkimi, którzy chcieli się czegoś ode mnie nauczyć, dla wielu było anomalią. Jak wielkie moje zdziwienia budziły zawsze wątpliwości moich obserwatorów, czy aby to że tak chętnie opisuję swój biznes od kuchni nie sprawia, że moi czytelnicy wyrastają na moją oczywistą konkurencję, co w konsekwencji sprawi, że zabiorą mi klientów. To, że stało się wręcz odwrotnie było naturalną i jedyną możliwą drogą, bo im chętniej i życzliwiej dzielisz się z innymi swoją wiedza i doświadczeniem, tym chętniej chcą z Tobą współpracować. To tak banalne i oczywiste, a wciąż zaskakujące.

I właśnie dlatego i właśnie dziś, powstała pierwsza i najszybciej rozwijająca się grupa wsparcia dla profesjonalistów ARCHITEKT PRO!

Cel grupy architekt pro

Chcę, aby wszyscy architekci, projektanci, designerzy i każda osoba, która zawodowo zajmuje się aranżacją przestrzeni (w skali mikro i makro) mogła na własnym przykładzie poznać i zrozumieć jak wielką moc na pełna zaangażowania, szczodra pomoc i współdziałanie. Wierzę, że wraz z Wami uda mi się stworzyć miejsce, gdzie nie tylko ja, ale przede wszystkim Wy będziecie mogli systematycznie podnosić swoje kwalifikacje, uspokajać swoje obawy, obdzierać się z wątpliwości i śmiało, z jeszcze większą determinacją być profesjonalistami w swoim zawodzie. Wiem, że dla większości z Was prowadzenie jednoosobowych lub małych firm jest jak samotne pływanie w łupinie po wzburzonym morzu. Chcę, abyście mieli poczucie, że na tym morzu jest więcej tak dzielnych kapitanów, a łącząc swoje siły możemy nie tylko szczęśliwie dopłynąć do brzegu, ale i przeżyć przy okazji przygodę życia. A drogą i receptą na to jest wzajemne wspieranie się i motywowanie do systematycznego i nieprzerwanego podnoszenia poprzeczki.

dla kogo jest grupa architekt pro

Grupa ARCHITEKT PRO została stworzona z myślą o wszystkich osobach zawodowo zajmujących się architekturą, projektowaniem i designem. Jeśli prowadzisz niewielkie biuro projektowe, jednoosobową działalność, pracujesz na etacie jako architekt lub projektant, to ta grupa jest dla Ciebie!

Jeśli podobnie jak ja zadajesz sobie poniższe pytania, to ta grupa jest dla Ciebie!

 • Jak sprawić, aby praca stała się przyjemnością, a codzienne zmagania nie powodowały wypalenia zawodowego?
 • Jak podnosić jakość swoich usług, a w konsekwencji mieć wielu zadowolonych klientów, którzy z pewnością nas polecą?
 • Jak radzić sobie ze stresem, aby motywował a nie wypalał?
 • Jak oddzielić życie zawodowe od rodzinnego, aby być jednocześnie produktywnym i spełnionym?
 • Jak nie popaść w znużenie, skąd czerpać inspiracje i skutecznie pobudzać swoją kreatywność?
 • Jak być dobrym szefem i utrzymać stały rozwój firmy?
 • Co zaproponować klientom, aby odpowiedzieć na ich potrzeby i wyróżnić się na tle innych firm?
 • Skąd czerpać wiedzę na temat skutecznej sprzedaży, marketingu, reklamy, psychologii i tysiąca innych aspektów, które są nieodzowną częścią pracy każdego przedsiębiorcy?

Jeśli szukasz sposobu na ciągły rozwój zawodowy i osobisty, a jednocześnie masz w sobie otwartość i chęć dzielenia się z innymi swoim doświadczeniem, to ta grupa jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz należeć do pierwszej i najszybciej rozwijającej się grupy inspirującego wsparcia w poszerzaniu swojej wiedzy, chcesz podejmować wyzwania, uczyć się i realnie wprowadzać zmiany w swoje życie zawodowe, to ta grupa jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju grupy, proponować lub prowadzić nowe aktywności, dzielić się inspirującymi linkami i tekstami, to ta grupa jest dla Ciebie!

warunki uczestnictwa w grupie architekt pro

Do grupy może dołączyć każdy kto:

 1. Jest właścicielem firmy projektowej, architektem, projektantem, designerem lub pracuje zawodowo na etacie jako wcześniej wymieniony specjalista. Z założenia jest to grupa dla profesjonalistów, więc studenci, uczniowie, osoby zajmujące się projektowaniem hobbystycznie, zastanawiające się nad rozpoczęciem własnej działalności nie mogą być przyjęte do grupy.
 2. Odpowie na trzy pytania, które wyświetlają się po wysłaniu prośby o dołączenie do grupy. Brak odpowiedzi jest równoznaczne z odrzuceniem prośby.
 3. Z szacunkiem i poszanowaniem dla czyichś argumentów będzie brał udział w toczących się na grupie dyskusjach i wyzwaniach.
 4. Będzie aktywnie uczestniczył w aktywności grupy, realizował swoje własne cele rozwoju i motywował inne osoby do pracy nad swoimi kompetencjami.
 5. Zachowa dyskrecje i poufność przekazywanych w ramach grupy informacji. Grupa jest zamknięta i moderowana w trosce o poczucie bezpieczeństwa i prywatności wszystkich osób.
 6. Jest zmotywowany do poszerzania swojej wiedzy, umiejętności i kompetencji w trosce o dostarczanie jak najwyższej jakości usług.
 7. Jest miły, fajny i lubi ludzi 🙂

 

GOTOWY?

DOŁĄCZ I ZAPROJEKTUJ SWÓJ WŁASNY SUKCES 🙂

 

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
  Przydatne linki

  Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

  Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

  Twoje zakupy
  Brak produktów w koszyku!