darmowe modele 3D

Darmowe modele 3D i tekstury HD – największy spis stron, skąd możesz je pobrać

Jeśli po raz setny wstawiacie ten sam wazon do wizualizacji albo właśnie utknęliście z projektem – mam dla Was kilkadziesiąt propozycji stron, gdzie możecie znaleźć darmowe modele 3D i tekstury HD. W większości to darmowe adresy, choć niektóre wymagają zarejestrowania- ale naprawdę warto. Dodatkowo znajdziecie też propozycje adresów, skąd pobierzecie wysokiej jakości tekstury i zdjęcia. Obowiązkowa ściąga, jeśli właśnie siadasz do wykonania wizualizacji. Dla ułatwienia tabela daje możliwość wyszukania firmy lub sortowania według wybranej kategorii. Bierzcie i korzystajcie!

STRONY Z MODELAMI 3D

AKTUALIZACJA (LISTOPAD 2017)

 

STRONY Z TEKSTURAMI HD

3dtotal.com

Prosta ale bogata strona z wysokiej jakości teksturami, szczególnie na ściany. Nie wymaga rejestracji i jest całkowicie darmowa.

darmowe modele 3D

arroway-textures.ch

Na stronie możesz kupić nie tylko bardzo dobrej jakości tekstury, ale również mapy do nadawania trójwymiaru. Portal posiada też możliwość ściągnięcia darmowych tekstury o trochę niższej, ale nadal zadowalającej jakości.

darmowe modele 3D

freestocktextures.com

Intuicyjna baza z wysokiej jakości plikami .jpg do pobrania za darmo. Zebrane w kategorie pliki ułatwiają szukanie.

darmowe modele 3D

Z jakich stron jeszcze korzystacie, aby pobrać darmowe modele 3D i tekstury HD? 


JEŚLI PODOBAŁ CI SIĘ TEN POST, UWAŻASZ ŻE BYŁ PRZYDATNY, ZABAWNY LUB WARTOŚCIOWY- PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ W KOMENTARZU I UDOSTĘPNIJ GO SWOIM ZNAJOMYM. NIECH IDZIE W ŚWIAT I ŚCIĄGNIE TU WIĘCEJ FAJNYCH LUDZI. DZIĘKI!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!