kłamstwa architektów

Małe kłamstwa architektów. Co na prawdę myślą, gdy mówią …

Architekci czasem okłamują. Serio. Głównie siebie. Że mają jeszcze czas, aby dokończyć projekt, że w weekend nie wstaną przed 12 albo że kiedyś się przebranżują. Ale to takie niegroźnie, małe kłamstewka. Głównie w dobrej wierze, albo z powodu niedoczasu. I nie znam żadnego architekta, który choć raz nie wypowiedziałby jednego z tych zdań. Więc dziś bez bicia wyznajemy swoje grzeszki. Oto najpopularniejsze kłamstwa architektów i odpowiedź co tak na prawdę mają na myśli 🙂

 

1.MANTRA ARCHITEKTA

2.  JESTEM UZALEŻNIONA I DOBRZE MI Z TYM

3. I ZNÓW ZAPOMNIAŁAM, ŻEBY PAMIĘTAĆ

4. TO SIĘ NIGDY NIE UDAJE

5. ARCHITEKT ZŁOTOUSTY

6. I JUST CALL TO SAY POPRAW WIZKI

7.  PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ, PRAWDA?

8. ALL DAY LONG…

9. ARCHITEKT TO URODZONY DYPLOMATA…

10. CIENKA CZERWONA LINIA

11. PROJEKT_POZMIANIE_KOLEJNYCHZMIANACH_ IJESZCZEJEDNYCH_CHYBASIEPOPLACZE.DWG

12. DOBRZE, ŻE TU JESTEM!

13. WIELKA IMPROWIZACJA

No to teraz jak na spowiedzi 🙂 Jakie kłamstwa architektów macie na sumieniu?


JEŚLI PODOBAŁ CI SIĘ TEN POST, UWAŻASZ ŻE BYŁ PRZYDATNY I WARTOŚCIOWY- PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ W KOMENTARZU I UDOSTĘPNIJ GO SWOIM ZNAJOMYM. NIECH IDZIE W ŚWIAT I ŚCIĄGNIE TU WIĘCEJ FAJNYCH LUDZI- TAKICH JAK TY!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
    Przydatne linki

    Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

    Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

    Twoje zakupy
    Brak produktów w koszyku!