piknik architekta-logo

Piknik Architekta

Projektujesz wnętrza i wciąż szukasz nowych inspiracji do swoich projektów? A może chcesz się rozwijać, poznawać nowe osoby z branży i usprawniać swoją codzienną pracę?
Nie może Cię zatem zabraknąć na pierwszym w Polsce networkingowym spotkaniu dla architektów! To wyjątkowa możliwość poznania ciekawych osób, które na co dzień borykają się z podobnymi wyzwaniami w pracy projektanta. Spotkanie to idealna okazja do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, rozwiązywania problemów i wymiany opinii oraz spostrzeżeń na temat zawodu architekta i projektanta. To szansa na zyskanie wartościowych kontaktów, które już następnego dnia możesz wykorzystać, aby usprawnić swoją pracę.
Miła atmosfera, inspirujące warsztaty, wartościowi partnerzy, pyszne jedzenie, wino i dobra muzyka to najważniejsze punkty programu Pikniku Architekta. Czy może być coś lepszego? Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły:

Po pierwsze wspaniałe miejsce – Forteca Kręgliccy, która mieści się przy ul. Zakroczymskiej 12 w Warszawie. Zabytkowa, ceglana budowla, otoczona fosą, z wejściem przez most i nieco tajemniczą scenerią, jest znakomitym tłem niebanalnych imprez. Dziś to jedno z najbardziej inspirujących miejsc w Warszawie, zachwycające swoim industrialnym pięknem i wspaniałym dziedzińcem. To właśnie tu odbędzie się tegoroczny Piknik Architekta!

Po drugie wyjątkowe warsztaty, czyli coś co kochamy najbardziej, bo dzięki nim nasza praca jest łatwiejsza, a pomysły bardziej kreatywne. Dlatego wraz z partnerami przygotowaliśmy dla Was bardzo inspirujący program szkoleń, w którym każdy będzie mógł wziąć udział. Ponieważ ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązywać będą zapisy. Ale bez obaw- każdy znajdzie coś dla siebie!

Po trzecie wyjątkowy poczęstunek! Żaden piknik nie może odbyć się bez pysznego jedzenia i zimnych napoi. W tym roku przygotowaliśmy dla Was przepyszne menu, na myśl o którym cieknie ślinka. Samochody zostawcie w domu- nasze spotkanie uczcimy specjalnie wybranym na tę okazję winem.

AGENDA WYDARZENIA ORAZ ZAPISY (TUTAJ!)

13.09.2022
13:00
Jeśli organizujesz wydarzenie dedykowane architektom, skontaktuj się z nami, aby dodać je do kalendarza ArchitektPRO.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!

Wiesz o jakimś wydarzeniu i chciałbyś podzielić się nim z innymi? A może organizujesz szkolenia, na których dzielisz się cenną wiedzą? Napsiz do mnie, aby więcej osób się mogło o tym dowiedzieć!