Strona z kursami Architektpro.pl

Nowości na ArchitektPRO – Klub Architekta

Już od dłuższego czasu tajemniczo wspominałam, że szykuje niespodziankę na platformę Architekt PRO i nareszcie mogę się nią z Wami podzielić. Niespodzianka ta, to trzy zupełnie nowe funkcjonalności na naszej stronie!

Jak wiecie, od zawsze zależało mi na tym, aby Architekt PRO tworzyły treści nie tylko przygotowywane przeze mnie, ale przede wszystkim przez społeczność architektów i projektantów wnętrz. Z tego powodu chciałabym Was serdecznie zaprosić do współtworzenia zawartości trzech, zupełnie nowych zakładek na stronie Architekt PRO. Nad projektem tym pracowałam niemalże od samego startu naszej platformy we wrześniu 2021 roku, ale dopiero niedawno udało mi się go zrealizować.

Wspólnym mianownikiem nowości jest „Klub Architekta”, którego nazwa być może na pierwszy rzut oka wygląda nieco old-schoolowo, jednak jego idea jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa. Ale po kolei…

Nowe funkcjonalności – Klub Architekta

W ubiegły wtorek, na platformie Architekt PRO premierę miały trzy nowe zakładki będące składowymi Klubu Architekta. Korzystanie z treści w nich zawartej jest darmowe i dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę. Ponadto, każdy z Was już wkrótce będzie miał możliwość założenia bezpłatnego konta w „Klubie Architekta”, w którym członkostwo udostępni wiele dodatkowych opcji, w tym szereg interakcji związanych z tworzeniem nowej zawartości.

Założyłam „Klub Architekta”, ponieważ zależy mi, aby treści na platformie były tworzone i dodawane przede wszystkim przez architektów i projektantów, a dodatkowo chciałabym, by każdy z jej użytkowników mógł korzystać ze specjalnych udogodnień jakie ona oferuje. Aby zachęcić Was do pomocy w współtworzeniu nowych treści, wszystkich aktywnych członków klubu chciałabym w szczególny sposób nagrodzić, a w jaki – niech to będzie niespodzianką, którą niebawem wyjawię. Bardzo prawdopodobne, że dla najaktywniejszych z Was pojawią się między innymi różnego rodzaju rabaty i promocje do wykorzystania.

Mapa miejsc przyjaznych architektom

Bardzo często na naszej grupie Architekt PRO dodajecie posty z zapytaniem o warte polecenia salony i showroomy z danego miasta, ponieważ prowadząc zdalnie projekt „z drugiego końca Polski”, chcecie polecić swoim klientom miejsce z zaufaną, profesjonalną obsługą. Odzew zazwyczaj jest natychmiastowy i obfituje w polecenia konkretnych, sprawdzonych punktów. Obserwując jak często zdarzają się takie zapytania, postanowiłam wyjść im naprzeciw i stworzyć „Mapę miejsc przyjaznych architektom” z całego kraju, na której każdy z Was będzie mógł odnaleźć najczęściej polecane salony branżowe.

W kwestii uzupełnienia niniejszej bazy danych, przede wszystkim liczę na Waszą nieocenioną pomoc bazującą na doświadczeniu i dotychczasowej współpracy z konkretnymi jednostkami. Dodane do naszej mapy miejsca, będziemy starać się na bieżąco weryfikować. Chciałabym, aby każdy z Was, polecając dany salon, wziął pod uwagę nie tylko profesjonalizm przedstawicieli handlowych i opiekunów architekta w nim pracujących, lecz także dostępność wzorników, ewentualną możliwość ich wypożyczenia, przestrzeń do spotkań z klientami czy nawet jakość ekspozycji. Dzięki takiej bazie informacji będziemy natychmiast mogli sprawdzić najbardziej polecane przez kolegów i koleżanki po fachu np. salony łazienek w Poznaniu, z którymi warto nawiązać współpracę. Tak funkcjonujące „narzędzie” będzie przydatne także dla osób dopiero rozpoczynających działalność w branży, które bardzo często na samym początku nie są dobrze zorientowane w lokalnych miejscach.

W przypadku „Mapy miejsc”, członkowie „Klubu Architekta” będą mogli samodzielnie dodawać na mapie godne polecenia showroomy i salony (oczywiście przejdą one weryfikację), oceniać te, które już istnieją w naszej bazie oraz wystawiać ich recenzje. Na podstawie Waszych opinii, zostanie stworzona kompleksowa baza miejsc oferujących najlepszą współpracę architektowi oraz jego klientowi, a te najpopularniejsze i najlepiej oceniane otrzymają wyróżnienie „Polecane przez Architekt PRO”.

Ponadto, biorąc pod uwagę Wasze pozytywne opinie na ten temat, rozpoczęły się prace nad „Mapą wykonawców przyjaznych architektom”. Udogodnienie to pozwoli nam podzielić się namiarami na sprawdzonych fachowców, których umiejętności są na wysokim poziomie, a współpraca z nimi na każdej płaszczyźnie układa się bezproblemowo. Już niebawem, mapa ta dostępna będzie na Architekt PRO.

Kalendarz wydarzeń

Drugą nowością, jaką dla Was przygotowałam jest „Kalendarz wydarzeń”. Bardzo często otrzymywałam i wciąż otrzymuję sygnały, że ominęło Was jakieś ciekawe, branżowe wydarzenia lub szkolenie, przede wszystkim ze względu brak wcześniejszych informacji na jego temat. Wychodząc z próbą rozwiązania tego problemu postanowiłam założyć kalendarz pozwalający Wam śledzić wszystkie nadchodzące wydarzenia z branży wnętrzarskiej oraz otrzymywać o nich powiadomienie ze znacznym wyprzedzeniem

Warunkiem funkcjonalności naszego kalendarza jest systematyczne uzupełnianie w nim wydarzeń, o które chciałabym prosić właśnie Was – architektów i projektantów, ale także przedstawicieli handlowych i producentów. Im wcześniej dane spotkanie czy szkolenie znajdzie się w bazie „Kalendarza wydarzeń”, tym większa szansa, że informacja o nim dotrze do większej ilości odbiorców. Ponadto, o wiele łatwiej wygospodarować sobie dzień lub dwa na tego typu wydarzenie wiedząc o nim z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli odbywa się ono poza miejscem naszego zamieszkania bądź pracy.

Dla wszystkich członków „Klub Architekta” kalendarz wydarzeń zyska kolejną, wspomnianą już wcześniej opcję, a mianowicie każda osoba obserwująca dane wydarzenie, otrzyma stosowne przypomnienie mailowe na kilka dni przed jego rozpoczęciem. Użytkownicy będą także mogli, podając szczegółowe dane dotyczące eventu, dodać wydarzenie do kalendarza (bez względu na to czy odbywa się ono w formie tradycyjnej bądź on-line). W taki sposób, wspólnymi siłami stworzymy obszerny kalendarz wydarzeń branżowych, dzięki któremu nie ominie nas żadne wartościowe wydarzenie.

Biblioteka Architekta

Ostatnią z nowych funkcjonalności, jeszcze nie dostępną na stronie, jest „Biblioteka Architekta”. Będąc zwolenniczką literatury, postanowiłam stworzyć bazę książek związanych z naszą branżą tj. dotyczących architektury, wnętrz, home staggingu, designu, DIY czy psychologii. „Biblioteka Architekta” dla wszystkich posiadaczy konta klubowego, otworzy możliwość dodawania do bazy nowych książek, oceniania ich oraz tworzenia własnej listy interesujących pozycji do przeczytania.

 

Jeśli jeszcze nie sprawdziliście nowych zakładek na Architekt PRO, to chciałabym Was gorąco do tego zaprosić i jak zwykle czekam na Wasz feedback. Obecnie funkcjonują dwie z nich: „Mapa miejsc” oraz „Kalendarz Wydarzeń”. Wkrótce pojawi się zakładka „Biblioteka Architekta”, a także możliwość rejestracji w Klubie Architekta. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy ogromną bazę danych przydatną dla architektów i projektantów z całego kraju, znacznie poprawiającą jakość naszej pracy.

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!