Piknik Architekta 2022

Zgodnie z obiecaną od kilku miesięcy niespodzianką, o której szczegółach być może dowiedziałaś się już z newslettera, tej jesieni organizować będę dwa wydarzenia dedykowane architektkom i projektantkom wnętrz z całej Polski. Dzisiaj, chciałabym opowiedzieć Ci o pierwszym z nich, Pikniku Architekta, którego kolejną edycję zamierzałam zorganizować już od dawna. Nareszcie nastał moment, w którym nie tylko mogę podzielić się dokładnym terminem spotkania, lecz przede wszystkim wyjawić jego szczegóły.

Wydarzenie odbędzie się 13 września 2022 w urokliwej Fortecy Kręgliccy w Warszawie. Ta znajdująca się w centrum, a zarazem nieco na uboczu lokalizacja stanowi inspirującą przestrzeń, aby spotkać się „offline”, porozmawiać o projektowaniu wnętrz oraz wziąć udział w warsztatach związanych z naszą branżą. Zanim jednak przedstawię, co przygotowałam dla Ciebie w tym roku, przywołam na chwilę wspomnienia związane z poprzednią edycją.

Pierwszy Piknik Architekta miał miejsce w 2019 roku w Starej Fabryce Koronek w Warszawie i zgromadził uczestników związanych z branżą wnętrzarską z całego kraju. Jego główną ideą było zorganizowanie spotkania networkingowego w gronie osób, które znamy na co dzień z “onlajnu”, między innymi z grupy Architekt PRO. Do działania zainspirował mnie pomysł jednej z projektantek, aby zorganizować kameralne spotkanie w jej własnym ogródku w gronie osób zajmujących się projektowaniem wnętrz. Gdy jednak okazało się, iż zainteresowanych jest tyle, że w przydomowym ogródku zabrakłoby miejsca, postanowiłam chwycić za stery i przejąć inicjatywę. Zdecydowałam się podjąć próbę organizacji wydarzenia będącego nie tylko spotkaniem służącym wymianie doświadczeń zawodowych, lecz także okazją do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach w różnej formie.

Jako że miało być to pierwsze wydarzenie tego rodzaju, które organizowałam, obawiałam się nieco czy podołam temu zadaniu, a stworzony przeze mnie event spełni oczekiwania osób wybierających się na niego nawet z… drugiego końca Polski. Jeśli śledzisz mnie od pewnego czasu, to doskonale wiesz, że kocham stawiać sobie wyzwania z najwyższej półki. Ponadto, tworząc wszelkiego rodzaju treści w Internecie związane z prowadzeniem własnego biura projektowania wnętrz, moim głównym celem jest dzielenie się doświadczeniem i umiejętnościami z innymi ludźmi będącymi na różnym etapie swojej ścieżki zawodowej w tej branży. Z tego właśnie powodu do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprosiłam nie tylko architektki obserwujące moją stronę i grupę Architekt PRO, lecz także przedstawicieli znanych producentów wyposażenia wnętrz, których zadaniem było przygotowanie szkoleń oraz warsztatów. Zaproszeni przeze mnie do współpracy partnerzy tacy jak Opoczno, Gira, Dekorian, BB Home, Studio Prostych Form czy Mesmetric poprowadzili różnorodne zajęcia szeroko powiązane z projektowaniem wnętrz, począwszy od tworzenia moodboardów aż po niezwykle popularny home staging.

Dzięki patronom medialnym takim jak Elle Decoration czy Dobre Wnętrze, zorganizowane przeze mnie wydarzenie spotkało się z o wiele większym, niż podejrzewałam rozgłosem. Ostateczna liczba uczestników przerosła moje oczekiwania, a Fabryka Koronek, w której organizowany był nasz event, spisała się na medal, nie tylko goszcząc tak liczne grono, lecz także serwując wyśmienite przekąski i wykwintne wino. Ponadto, było mi niezwykle miło, gdy z biegiem czasu dowiedziałam się, że wiele z nawiązanych podczas spotkania znajomości przerodziło się w prawdziwe przyjaźnie, o które przecież tak ciężko we współczesnych czasach. Czyniąc przygotowania do pierwszego Pikniku Architekta, nie przypuszczałam tak entuzjastycznego odbioru, z jakim spotkało się to wydarzenie. Kończąc nasz pierwszy, ogólnopolski “meeting” byłam pewna, że za rok zorganizuję kolejny.

Niestety, jak w przypadku wielu cyklicznych wydarzeń, na drodze do następnej edycji stanął nam koronawirus, który sparaliżował moje plany na, jak się okazało, trzy lata. Z niecierpliwością wyczekiwałam momentu, w którym nasza rzeczywistość wróci do normalności, a ja ponownie będę mogła snuć realną wizję organizacji podobnego spotkania. Z tego powodu właśnie tej jesieni postanowiłam powrócić do koncepcji Pikniku Architekta, organizując jego kolejną edycję. Już wkrótce zostanie zaktualizowana strona wydarzenia (KLIK!), a także podzielę się z Tobą dokładnym harmonogramem spotkania, w którym znajdziesz szczegóły dotyczące zaplanowanych dwóch sesji warsztatów oraz prelekcji. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że w tym roku swoją obecność zapowiedzieli między innym przedstawiciele takich marek jak GIRA, AQForm, DOMNI.PL, HANSGROHE oraz DUNIN i PEKA. Organizowane przeze mnie spotkanie to także jedyna taka okazja, aby spotkać się, po bardzo długiej przerwie w gronie znajomych z grupy Architekt PRO, nawiązać fajne relacje oraz wymienić się doświadczeniami płynącymi z pracy w naszym zawodzie.

FILMIK Z PIKNIKU ARCHITEKTA 2019 

W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział nielimitowana liczba osób, jednakże ilość miejsc na warsztatach zostanie ograniczona, ze względu na konieczność przygotowania przez organizatorów stosownych materiałów pomocniczych do każdego ze szkoleń. W poprzedniej edycji, szkolenia i prelekcje cieszyły się ogromną popularnością, ze względu na fakt, że były to nie tylko prezentacje produktowe, lecz przede wszystkim wartościowa i merytoryczna wiedza prezentowana przez profesjonalistów. Z tego powodu śledź uważnie newsletter i moje media społecznościowe, ponieważ już wkrótce zostaną otwarte zapisy, a stara jak świat zasada mówi – kto pierwszy ten lepszy!

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego newslettera, to serdecznie zapraszam Cię do wypełnienia niniejszego formularza (KLIK!). Obiecuję, że nie będę spamować Twojej skrzynki. Członkostwo w moim newsletterze to cotygodniowa dawka inspiracji wysyłanych w jednym, treściwym mailu. Znajdziesz w nim także informacje o najciekawszych wydarzeniach branży architektury wnętrz, ważnych dla naszego zawodu tematach oraz nowościach na mojej stronie. Od czasu do czasu informuję również o aktualnych promocjach związanych z tworzonymi przeze mnie materiałami edukacyjnymi. Chcesz wiedzieć pierwszy i być na bieżąco? Zapisz się na newsletter, a gwarantuję, że nie ominą Cię zapisy na Piknik Architekta 2022.

Aby zapisać się na mój newsletter, kliknij TUTAJ.

Szczerze powiedziawszy, to już nie mogę się doczekać nadchodzącego spotkania. Trzyletnia przerwa spowodowana koronawirusem pozwoliła wszystkim zatęsknić za tego typu odskocznią od codziennej pracy zawodowej. Nie ulega wątpliwości, że brakowało mi także inspiracji płynącej z tradycyjnej formy spotkań, bo pomimo że codziennie “spotykamy się” na grupie Architekt PRO oraz na cyklicznych Archigadkach i webinarach, to jest to coś nieco innego.

Kończąc, jeszcze raz serdecznie chciałabym zaprosić Cię na tegoroczną edycję Pikniku Architekta, gwarantując doskonałe towarzystwo, inspirujące warsztaty, smaczne jedzenie oraz wyśmienite wino.

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!