Spotkajmy się w kobiecym gronie… czyli ArchiCamp 2022

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwanym moment, w którym mogę podzielić się z Tobą szczegółami związanymi z kolejnym wydarzeniem zaplanowanym przeze mnie na jesień bieżącego roku.

Śledząc mojego bloga, Instagram bądź subskrybując newsletter Architekt PRO, na pewno słyszałaś już o wrześniowym Pikniku Architekta, który odbędzie się 13 września 2022 w Fortecy Kręgliccy. To kolejna edycja networkingowego spotkania architektek i projektantek z całego kraju, podczas którego będziesz miała okazję porozmawiać o branży projektowania wnętrz, nawiązać nowe znajomości oraz wziąć udział w interesujących warsztatach. O tegorocznym Pikniku Architekta więcej dowiesz się w poświęconym mu artykule (KLIK!).

Zobacz też: Piknik Architekta 2022

Tymczasem kolejne wydarzenie, które odbędzie się również we wrześniu, nosi tajemniczą nazwę ArchiCamp. W publikowanych przeze mnie materiałach wielokrotnie wspominam i podkreślam to, jak bardzo ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Z tego powodu postanowiłam zorganizować kameralny event dedykowany wyłącznie kobietom architektkom i projektantkom, które sztukę łączenia obowiązków zawodowych z domowymi opanowały do perfekcji. Balansujące po mistrzowsku pomiędzy macierzyństwem, zleceniami projektowymi, nadzorami budowlanymi a spotkaniami z klientami, bardzo często mogą wyłącznie pomarzyć o chwili dla siebie. Zdarza się, że pracują po nocach, aby nadrobić zaległości w zawodowych obowiązkach. Zmęczone, zabiegane, ale wciąż uśmiechnięte. To właśnie tego rodzaju poświęcenie i determinacja stały się dla mnie inspiracją do zorganizowania pierwszej edycji tego rodzaju wydarzenia, o którego szczegółach opowiem poniżej!

ArchiCamp będzie pierwszym i jedynym wydarzeniem w skali kraju, które jest całkowicie dedykowane żeńskiemu obliczu branży architektury wnętrz. To kameralne spotkanie łączące w sobie odpoczynek z kreatywnymi i twórczymi warsztatami, będące wyśmienitą okazją do rozmów w babskim gronie o problemach oraz wyzwaniach związanych z życiem zawodowym i prywatnym, z którymi boryka się każda z nas. Podczas ArchiCampu będziesz mogła również podzielić się swoimi doświadczeniami z koleżankami po fachu, a także otworzyć się na nowe znajomości, które być może przerodzą się w przyjaźnie.

ArchiCamp zaplanowałam w formie dwudniowego spotkania, odbywającego się w dniach 20-21 września 2022 w Hotelu Bonifacio w zlokalizowanym w odległości 70 km od Warszawy, Sochocinie. Miejsce to wybrałam nieprzypadkowo, ponieważ otoczone łąkami i lasami urokliwego Mazowsza, stanowi doskonały azyl, w którym można zatrzymać się na chwilę, zaczerpnąć głęboki oddech i zrelaksować się na łonie natury. Poza niezaprzeczalnie bajkową lokalizacją hotel posiada również szereg udogodnień i ciekawych atrakcji, takich jak własna stadnina koni oraz rozbudowana strefa SPA & Wellness. Wybierając miejsce na organizację pierwszego ArchiCampu, szukałam przestrzeni niemalże idealnej, która pozwoli mi zapewnić każdej z Was okazję do holistycznego zadbania o samą siebie pod względem fizycznym, a także psychicznym. Istotne były dla mnie również udogodnienia dające możliwość regeneracji oraz odpoczynku od codziennych obowiązków związanych z życiem zawodowym, jak i rodzinnym.

Harmonogram wydarzenia ułożyłam w taki sposób, aby w nieprzytłaczający sposób połączyć treści merytoryczne z tzw. miękkimi, takimi jak: malowanie przy winie oraz joga. Atrakcją specjalną będzie także indywidualna sesja wizerunkowa realizowana przez fotografkę. Partnerzy, których zaprosiłam do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, to pieczołowicie dobrane grono producentów i firm doskonale rozumiejących potrzeby branży architektury wnętrz i mających świadomość tego, jak bardzo ważne jest budowanie wzajemnych relacji oraz nawiązywanie współpracy. Aktywny udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele takich marek jak: Tema, GIRA, KFA Armatura, Miloo Home, a także Domni.pl.

Nasz dwudniowy relaks rozpoczniemy we wtorek 20 września od spotkań organizowanych przez markę GIRA oraz KFA Armatura. Kolejno, zaplanowałam wspólny lunch, po którym weźmiemy udział w warsztatach przygotowanych przez Miloo Home i Domni.pl. Merytoryczną część zakończy zaplanowane na godzinę 17:00 malowanie przy winie zorganizowane przez KFA Armatura. Wieczorem zgromadzimy się na kolacji, w której wezmą udział wszystkie uczestniczki oraz partnerzy wydarzenia. Będzie to nie tylko doskonała okazja do skosztowania specjałów przygotowanych przez tamtejszego szefa kuchni, lecz także możliwość podjęcia dyskusji w doborowym gronie.

Drugi dzień rozpoczniemy wczesnym rankiem, organizowanym przez markę GIRA, spotkaniem z joginką. Wspólnie wykonamy rytuał Powitania Słońca, który wzmocni nasze poczucie harmonii i równowagi, a także naładuje dobrą energią. Po tej energetyzującej rozgrzewce nadejdzie pora na śniadanie oraz część prelekcyjno-dyskusyjną powiązaną z rozwojem duchowym i mentalnym. Poprowadzi ją gość specjalny Anna Radoszewska, pasjonatka zdrowego trybu życia i terapeutka. W swoim wystąpieniu opowie o wyjątkowości kobiecej energii w biznesie. Następnie, udamy się na obiad, po którym nadejdzie pora na indywidualną sesję wizerunkową realizowaną przez naszą fotografkę oraz warsztaty o treści relaksacyjnej przygotowane przez Miloo Home. Jak wszystko, co dobre, nasz ArchiCamp również będzie musiał się skończyć, dlatego późnym popołudniem zamkniemy pierwszą edycję tego nietypowego eventu.

Z uwagi na kwestie techniczno-organizacyjne w premierowej edycji ArchiCampu, zarezerwowałam miejsce dla 25-ciu projektantek. Liczbę uczestniczek ograniczyłam również z uwagi na kameralny charakter spotkania, tak aby czas spędzony w tym wąskim gronie pozwolił nam się poznać i nawiązać wzajemne relacje. W pierwszej połowie września otworzyłam zapisy na ArchiCamp, a obecnie pozostały już tylko dwa wolne miejsca! O tym, kogo zaproszę, zdecyduję na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest płatny, jednak dzięki markom partnerskim, został zredukowany do symbolicznej kwoty. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj: KLIK!

Jeśli interesują Cię dokładne szczegóły, koniecznie zapisz się do mojego newslettera (KLIK!). Członkostwo w niniejszej liście mailingowej to nie tylko informacje związane z nadchodzącymi wydarzeniami takimi jak Piknik Architekta oraz ArchiCamp, lecz także źródło ciekawych treści i nowinek dotyczących branży projektowania, które udostępniam w cotygodniowym e-mailu.

Jestem ogromnie podekscytowana, że wydarzenie, o którym jeszcze kilka lat temu mogłabym pomarzyć, staje się faktem. Do udziału w nim chciałabym szczególnie zaprosić te z Was, które codziennie stawiają czoła szeregowi wyzwań związanych z prowadzeniem własnej pracowni projektowej, łącząc je często także z obowiązkami wobec najbliższych. To właśnie Wy moje drogie, potrzebujecie zadbać o siebie na pierwszym miejscu, a przygotowane przeze mnie kameralne spotkanie pozwoli Wam przystopować i nabrać sił do dalszej pracy. Kto wie, może stanie się ono także momentem przełomowym, za którego przyczyną zmienicie coś w swoim życiu na lepsze. Gorąco Was do tego zachęcam i nie mogę się doczekać naszego spotkania!

Koniecznie daj znać, co sądzisz o Pikniku Architekta oraz ArchiCampie. Czy planujesz wziąć udział w którymś z nich? A może miałaś okazję spotkać się ze mną podczas poprzedniej edycji Pikniku? Czekam na Twoją reakcję! We wrześniu będzie się działo!

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

Pobierz darmowy ebook „30 pytań, które warto zadać klientowi”

.

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Kontakt

Masz pytania? Napisz!
    Przydatne linki

    Wspieramy architektów i projektantów wnętrz w rozwoju. Szkolenia prowadzone przez ekspertów branży wnętrzarskiej, merytoryczne eBooki, podcasty i materiały wideo.

    Copyright Architekt PRO | project design SHABLON

    Twoje zakupy
    Brak produktów w koszyku!