Spotkajmy się w kobiecym gronie… czyli ArchiCamp 2022

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwanym moment, w którym mogę podzielić się z Tobą szczegółami związanymi z kolejnym wydarzeniem zaplanowanym przeze mnie na jesień bieżącego roku.

Śledząc mojego bloga, Instagram bądź subskrybując newsletter Architekt PRO, na pewno słyszałaś już o wrześniowym Pikniku Architekta, który odbędzie się 13 września 2022 w Fortecy Kręgliccy. To kolejna edycja networkingowego spotkania architektek i projektantek z całego kraju, podczas którego będziesz miała okazję porozmawiać o branży projektowania wnętrz, nawiązać nowe znajomości oraz wziąć udział w interesujących warsztatach. O tegorocznym Pikniku Architekta więcej dowiesz się w poświęconym mu artykule (KLIK!).

Zobacz też: Piknik Architekta 2022

Tymczasem kolejne wydarzenie, które odbędzie się również we wrześniu, nosi tajemniczą nazwę ArchiCamp. W publikowanych przeze mnie materiałach wielokrotnie wspominam i podkreślam to, jak bardzo ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Z tego powodu postanowiłam zorganizować kameralny event dedykowany wyłącznie kobietom architektkom i projektantkom, które sztukę łączenia obowiązków zawodowych z domowymi opanowały do perfekcji. Balansujące po mistrzowsku pomiędzy macierzyństwem, zleceniami projektowymi, nadzorami budowlanymi a spotkaniami z klientami, bardzo często mogą wyłącznie pomarzyć o chwili dla siebie. Zdarza się, że pracują po nocach, aby nadrobić zaległości w zawodowych obowiązkach. Zmęczone, zabiegane, ale wciąż uśmiechnięte. To właśnie tego rodzaju poświęcenie i determinacja stały się dla mnie inspiracją do zorganizowania pierwszej edycji tego rodzaju wydarzenia, o którego szczegółach opowiem poniżej!

ArchiCamp będzie pierwszym i jedynym wydarzeniem w skali kraju, które jest całkowicie dedykowane żeńskiemu obliczu branży architektury wnętrz. To kameralne spotkanie łączące w sobie odpoczynek z kreatywnymi i twórczymi warsztatami, będące wyśmienitą okazją do rozmów w babskim gronie o problemach oraz wyzwaniach związanych z życiem zawodowym i prywatnym, z którymi boryka się każda z nas. Podczas ArchiCampu będziesz mogła również podzielić się swoimi doświadczeniami z koleżankami po fachu, a także otworzyć się na nowe znajomości, które być może przerodzą się w przyjaźnie.

ArchiCamp zaplanowałam w formie dwudniowego spotkania, odbywającego się w dniach 20-21 września 2022 w Hotelu Bonifacio w zlokalizowanym w odległości 70 km od Warszawy, Sochocinie. Miejsce to wybrałam nieprzypadkowo, ponieważ otoczone łąkami i lasami urokliwego Mazowsza, stanowi doskonały azyl, w którym można zatrzymać się na chwilę, zaczerpnąć głęboki oddech i zrelaksować się na łonie natury. Poza niezaprzeczalnie bajkową lokalizacją hotel posiada również szereg udogodnień i ciekawych atrakcji, takich jak własna stadnina koni oraz rozbudowana strefa SPA & Wellness. Wybierając miejsce na organizację pierwszego ArchiCampu, szukałam przestrzeni niemalże idealnej, która pozwoli mi zapewnić każdej z Was okazję do holistycznego zadbania o samą siebie pod względem fizycznym, a także psychicznym. Istotne były dla mnie również udogodnienia dające możliwość regeneracji oraz odpoczynku od codziennych obowiązków związanych z życiem zawodowym, jak i rodzinnym.

Harmonogram wydarzenia ułożyłam w taki sposób, aby w nieprzytłaczający sposób połączyć treści merytoryczne z tzw. miękkimi, takimi jak: malowanie przy winie oraz joga. Atrakcją specjalną będzie także indywidualna sesja wizerunkowa realizowana przez fotografkę. Partnerzy, których zaprosiłam do wzięcia udziału w naszym spotkaniu, to pieczołowicie dobrane grono producentów i firm doskonale rozumiejących potrzeby branży architektury wnętrz i mających świadomość tego, jak bardzo ważne jest budowanie wzajemnych relacji oraz nawiązywanie współpracy. Aktywny udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele takich marek jak: Tema, GIRA, KFA Armatura, Miloo Home, a także Domni.pl.

Nasz dwudniowy relaks rozpoczniemy we wtorek 20 września od spotkań organizowanych przez markę GIRA oraz KFA Armatura. Kolejno, zaplanowałam wspólny lunch, po którym weźmiemy udział w warsztatach przygotowanych przez Miloo Home i Domni.pl. Merytoryczną część zakończy zaplanowane na godzinę 17:00 malowanie przy winie zorganizowane przez KFA Armatura. Wieczorem zgromadzimy się na kolacji, w której wezmą udział wszystkie uczestniczki oraz partnerzy wydarzenia. Będzie to nie tylko doskonała okazja do skosztowania specjałów przygotowanych przez tamtejszego szefa kuchni, lecz także możliwość podjęcia dyskusji w doborowym gronie.

Drugi dzień rozpoczniemy wczesnym rankiem, organizowanym przez markę GIRA, spotkaniem z joginką. Wspólnie wykonamy rytuał Powitania Słońca, który wzmocni nasze poczucie harmonii i równowagi, a także naładuje dobrą energią. Po tej energetyzującej rozgrzewce nadejdzie pora na śniadanie oraz część prelekcyjno-dyskusyjną powiązaną z rozwojem duchowym i mentalnym. Poprowadzi ją gość specjalny Anna Radoszewska, pasjonatka zdrowego trybu życia i terapeutka. W swoim wystąpieniu opowie o wyjątkowości kobiecej energii w biznesie. Następnie, udamy się na obiad, po którym nadejdzie pora na indywidualną sesję wizerunkową realizowaną przez naszą fotografkę oraz warsztaty o treści relaksacyjnej przygotowane przez Miloo Home. Jak wszystko, co dobre, nasz ArchiCamp również będzie musiał się skończyć, dlatego późnym popołudniem zamkniemy pierwszą edycję tego nietypowego eventu.

Z uwagi na kwestie techniczno-organizacyjne w premierowej edycji ArchiCampu, zarezerwowałam miejsce dla 25-ciu projektantek. Liczbę uczestniczek ograniczyłam również z uwagi na kameralny charakter spotkania, tak aby czas spędzony w tym wąskim gronie pozwolił nam się poznać i nawiązać wzajemne relacje. W pierwszej połowie września otworzyłam zapisy na ArchiCamp, a obecnie pozostały już tylko dwa wolne miejsca! O tym, kogo zaproszę, zdecyduję na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest płatny, jednak dzięki markom partnerskim, został zredukowany do symbolicznej kwoty. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj: KLIK!

Jeśli interesują Cię dokładne szczegóły, koniecznie zapisz się do mojego newslettera (KLIK!). Członkostwo w niniejszej liście mailingowej to nie tylko informacje związane z nadchodzącymi wydarzeniami takimi jak Piknik Architekta oraz ArchiCamp, lecz także źródło ciekawych treści i nowinek dotyczących branży projektowania, które udostępniam w cotygodniowym e-mailu.

Jestem ogromnie podekscytowana, że wydarzenie, o którym jeszcze kilka lat temu mogłabym pomarzyć, staje się faktem. Do udziału w nim chciałabym szczególnie zaprosić te z Was, które codziennie stawiają czoła szeregowi wyzwań związanych z prowadzeniem własnej pracowni projektowej, łącząc je często także z obowiązkami wobec najbliższych. To właśnie Wy moje drogie, potrzebujecie zadbać o siebie na pierwszym miejscu, a przygotowane przeze mnie kameralne spotkanie pozwoli Wam przystopować i nabrać sił do dalszej pracy. Kto wie, może stanie się ono także momentem przełomowym, za którego przyczyną zmienicie coś w swoim życiu na lepsze. Gorąco Was do tego zachęcam i nie mogę się doczekać naszego spotkania!

Koniecznie daj znać, co sądzisz o Pikniku Architekta oraz ArchiCampie. Czy planujesz wziąć udział w którymś z nich? A może miałaś okazję spotkać się ze mną podczas poprzedniej edycji Pikniku? Czekam na Twoją reakcję! We wrześniu będzie się działo!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Dołącz do najpopularniejszego newslettera w branży i zaprojektuj swój sukces!

Nazywam się Iza Gemzała i wspieram architektów oraz projektantów wnętrz w rozwoju ich pracowni.

Od 2008 roku projektuję wnętrza. Prowadzę własną pracownię „Prosty Plan” oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. 

Integruję branżę wnętrzarską, pomagam młodym architektom w początkach działalności, bez ogródek piszę o blaskach i cieniach tego zawodu. Kocham polski dizajn, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Wierzę, że dzięki wzajemnej motywacji, rozwojowi, stałemu poszukiwaniu i doskonaleniu jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne projekty oraz budować nasze biznesy bez niepotrzebnego stresu. Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc :)

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Dołącz do odbiorców naszego newslettera! Gwarantujemy solidną dawkę wiedzy oraz zaproszenia na darmowe spotkania online z Izą Gemzałą i ekspertami ArchitektPRO!

.
Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!